A 9. évfolyamosok tehetségkutató műsora

Iskolánk diákéletének egyik szép hagyománya a 9. évfolyamosok tehetségkutató műsora, melynek célja, hogy az újonnan érkezettek bemutathassák, hogy a kultúra, esetleg a sport egyes területein miben jeleskednek. Ezen a délutánon kilencedikeseink táncolhatnak, zenélhetnek, énekelhetnek, szavalhatnak, bemutathatják, kiben rejlik irodalmi véna, ki az, aki a fotóművészetnek, vagy a festészetnek, rajznak hódol, vagy egyéb művészeti ággal foglalkozik szabadidejében.  Az idei tehetségkutatót szeptember 27-én, hétfőn tartottuk meg iskolánk dísztermében.

A műsorszámokat értő zsűri bírálta el, tagjai Kiss Katalin és Radványi Éva tanárnő, az iskolai Diákönkormányzat képviseletében pedig  Nagy Bianka.

A színvonalas produkciók után mindenki emléklapot kapott, a három legjobb műsorszámot pedig oklevéllel és egy tábla csokoládéval jutalmazta a zsűri.

Oklevélben részesült: Hardi Zoltán és Nagy Laura a 9.C-ből és Mohácsi Enikő a 9. D osztályból.

Gratulálunk!

 

 

Csengetési rend