Szakmabemutató program a Sportcsarnokban

2021. október 18.-án került megrendezésre a Sportcsarnokban a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, illetve a Pápai Szakképzési Centrum által szervezett szakmabemutató program, ahol az általános iskolások és az érdeklődők megismerkedhettek különböző szakmákkal, köztük az iskolánk által kínált szakokkal is. Jelenleg 4 szak közül választhatnak a pályaválasztás előtt álló 8. osztályos tanulók: - ‌Pénzügyi-számviteli ügyintéző - ‌Vállalkozási ügyviteli ügyintéző - ‌Logisztikai technikus - ‌Kereskedő és webáruházi technikus Iskolánkat az iskolavezetés tagjaival 11-en képviseltük diákok, és igyekeztünk játékos feladatokkal bevezetni a látogatókat a közgazdaságtan világba. Volt számlakitöltés, gyorsírás, szállítmányozással kapcsolatos számítógépes játék is. Akik játszottak velünk, nyerhettek is! Fontosnak tartottuk azt is, hogy a szakmák bemutatása mellett elmondjuk, miért érdemes iskolánkat választani. A versenyképes szakma megszerzése mellett, olyan élményekkel gazdagodhatnak, ami egy életre szól. Beszámoltunk arról is, hogy milyen jó egy összetartó közösség tagjának lenni. A nap jó hangulatban telt, reméljük, hogy sok diákot sikerült meggyőznünk arról, hogy minden szempontból a legjobb választás a Pápai Közgáz!

Kerper Anna

 

 

Csengetési rend